
Заправний пістолет для палива PM-60 А, 60 л/хв, автоматичний
- Готово до відправки
1 240 ₴
Заправний пістолет для дизелю та бензину PM-60 A
PM-60 A - це автоматичний паливороздавальний пістолет із продуктивністю 60 літрів на хвилину, що забезпечує швидке та зручне заправлення техніки дизельним паливом і бензином. Завдяки високій пропускній здатності, він ідеально підходить для використання в комерційних і приватних паливних системах.
Переваги PM-60 A:
-
Продуктивність 60 л/хв. Відмінно справляється із заправкою техніки з великими паливними баками.
-
Система автоматичного відключення. Запобігає переливу пального за допомогою відсікача, забезпечуючи безпеку.
-
Трипозиційний фіксатор. Дозволяє вибрати зручну швидкість потоку пального.
-
Мінімізація утворення піни. Виключає хибні спрацьовування відсікача та втрати пального.
-
Міцний корпус. Виготовлений із зносостійких матеріалів, що гарантує довгий термін служби.
-
Зручний захват. Продумана ергономіка для комфортної роботи.
PM-60 A - це надійний інструмент для швидкої заправки комерційної, сільськогосподарської та будівельної техніки, а також для великих приватних паливних станцій.
* Якщо ви міряєте діаметр впускного отвору заправного пістолета штангенциркулем або рулектою: 3/4" - це 25мм, а 1" - це 32мм
** Поворотна муфта не входить у комплект заправного пістолета, але її можна придбати окремо.
| Модель | PM-60 A |
| Вид рідини | дизель, бензин |
| Тип пістолета | автоматичний |
| Пропускна спроможність, л/хв | 60 |
| Товщина носика пістолета, мм | 24 |
| Поворотна муфта** | немає |
| Впускний отвір* | 3/4" |
| Заборонені рідини | вода |
| Матеріал | алюміній |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
Як зробити замовлення?
-
Оформіть заявку на сайті або зателефонуйте нам;
-
Наш менеджер уточнить усі деталі замовлення, проконсультує та допоможе з підбором товару за потреби;
-
Обираємо та погоджуємо зручну дату доставки й спосіб оплати.
Способи оплати:
-
Готівкою при отриманні товара
-
Онлайн-оплата на сайті
-
Безготівковий розрахунок*
-
Безготівковий розрахунок з ПДВ*
* Рахунок для оплати або актуальні реквізити надає менеджер.
Якщо у вас виникли питання щодо обладнання або оформлення замовлення, наші менеджери завжди готові вам допомогти. Зв'яжіться з нами і ми відповімо на всі ваші запитання, а також допоможемо підібрати оптимальне рішення під ваші завдання.
Компанія PUMPIS не тільки виробляє якісне паливороздавальне обладнання, а й пропонує вигідні умови для партнерів. Ми активно формуємо дилерську мережу та готові запропонувати індивідуальні умови для ваших завдань.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PUMPIS |
| Країна виробник | Україна |
| Дозволені рідини | Бензин, Дизель |
| Продуктивність | 60 літр/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Пропускна здатність, л/хв | 60 |
| Тип пістолета | Автоматичний |
| Товщина носика, мм | 24 |
| Призначення | Для роздачі палива |
| Тип виробу | PM-60 A, чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип виробу | Паливозаправні пістолети |
| Тип рідини | Бензин |
| Продуктивність, л/хв | 41-60 л/хв |
| Тип заправного пістолета | Автоматичні |
- Ціна: 1 240 ₴

