
Автоматичний паливороздавальний пістолет ZVA 80 на АЗС, 80 л/хв
- Готово до відправки
4 266 ₴
Заправний пістолет ZVA 80 для бензину та дизеля на АЗС, 80 л/хв
Представляємо до вашої уваги аналог заправного крана ZVA за якістю, що не поступається оригіналу. Заправний пістолет ZVA 80 має продуктивність до 80 л/хв.
Ці пістолети широко використовуються на ринку понад 40 років. Конструкція такого пістолета дає змогу легко використовувати з будь-якою заправною колонкою, і з усіма різновидів техніки.
Особливість такого пістолета, що він має автоматичний відсікач подавання палива впродовж 0,1 секунди перекриваючи подачу пального з насоса.
| Модель | ZVA-80 |
| Вид рідини | дизель, бензин |
| Тип пістолета | автоматичний |
| Пропускна здатність, л/хв | 80 |
| Товщина носика, мм | 25 |
| Впускний отвір | 1" |
| Поворотна муфта | є |
| Заборонені рідини | вода |
| Гарантія, міс | 12 |
Як зробити замовлення?
-
Оформіть заявку на сайті або зателефонуйте нам;
-
Наш менеджер уточнить усі деталі замовлення, проконсультує та допоможе з підбором товару за потреби;
-
Обираємо та погоджуємо зручну дату доставки й спосіб оплати.
Способи оплати:
-
Готівкою при отриманні товара
-
Онлайн-оплата на сайті
-
Безготівковий розрахунок*
-
Безготівковий розрахунок з ПДВ*
* Рахунок для оплати або актуальні реквізити надає менеджер.
Якщо у вас виникли питання щодо обладнання або оформлення замовлення, наші менеджери завжди готові вам допомогти. Зв'яжіться з нами і ми відповімо на всі ваші запитання, а також допоможемо підібрати оптимальне рішення під ваші завдання.
Компанія PUMPIS не тільки виробляє якісне паливороздавальне обладнання, а й пропонує вигідні умови для партнерів. Ми активно формуємо дилерську мережу та готові запропонувати індивідуальні умови для ваших завдань.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Дозволені рідини | Бензин, Дизель |
| Продуктивність | 80 літр/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип палива | Бензин, дизель |
| Пропускна здатність, л/хв | 80 |
| Тип пістолета | Автоматичний |
| Діаметр вхідного отвору | 1" |
| Товщина носика | 25 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип виробу | Паливозаправні пістолети |
| Тип рідини | Бензин |
| Продуктивність, л/хв | 61-80 л/хв |
| Тип заправного пістолета | Автоматичні |
- Ціна: 4 266 ₴

