
Міні заправка для дизельного пального з лічильником, єврокуб, 220 В, 80 л/хв
- Готово до відправки
від 26 790 ₴
Єврокуб, заправка для дизельного пального з лічильником, міні азс, 220 В, 80 л/хв
Міні-заправка для дизельного пального на базі єврокуба - автономний мобільний паливозаправний модуль, призначений для заправки дизельним пальним. Заправна станція виконана у формі єдиного модуля обладнаного піддоном для зручного завантаження та транспортування.
Комплектація міні-заправки на базі єврокуба на 1000 літрів, 220 В, 80 л/хв:
- паливозаправний модуль - поліетиленова ємність об'ємом 1000 літрів захищена металевим каркасом;
- металева пластина PUMPIS;
- PUMPIS 220-80 - ротаційний лопатевий насос самовсмоктувального типу із вбудованим обвідним клапаном;
- електропровід - 2 м;
- електричний вмикач (у корпусі насоса);
- PPM-110 – механічний лічильник;
- паливороздавальний рукав - 4 м (на замовлення 6, 8, 10 м);
- PM-100 M - механічний паливороздавальний кран без відсікача (на замовлення можемо замінити на автоматичний пістолет з відсікачем PM-120 A);
- посадка під паливороздавальний кран на металевій панелі;
- фільтр грубої очистки палива.
Мобільна АЗС цієї моделі поставляється без фільтру тонкого очищення. Він замовляється окремо.
Рекомендуємо використовувати фільтр очищення палива.
- Перед початком перекачування палива ОБОВ'ЯЗКОВО відкалібруйте лічильник! Інструкція з калібрування лічильника йде в комплекті. У разі необхідності, ми з радістю вас проконсультуємо.
| Модель | PUMPIS MINI 220-80 |
| Дозволена рідина | дизельне пальне |
| Живлення, Вольт | 220 |
| Продуктивність, л/хв | 80 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Струм, А | 2,8 |
| Оберти двигуна, об/хв | 1400 |
| Цикл безперервної роботи, хв | 30 |
| Тиск, Бар | 2 |
| Перепускний клапан | так |
| Висота сухого всмоктування, м | 3 |
| Робоча температура, °C | -20+50 |
| Впускний/випускний отвір | 1"х1" |
| Заборонена рідина | бензин, вода |
| Вага, кг | 16,5 |
| Виробник | PUMPIS |
| Країна виробника | Украина |
| Гарантія, міс | 24 |
Як зробити замовлення?
-
Оформіть заявку на сайті або зателефонуйте нам;
-
Наш менеджер уточнить усі деталі замовлення, проконсультує та допоможе з підбором товару за потреби;
-
Обираємо та погоджуємо зручну дату доставки й спосіб оплати.
Способи оплати:
-
Готівкою при отриманні товара
-
Онлайн-оплата на сайті
-
Безготівковий розрахунок*
-
Безготівковий розрахунок з ПДВ*
* Рахунок для оплати або актуальні реквізити надає менеджер.
Якщо у вас виникли питання щодо обладнання або оформлення замовлення, наші менеджери завжди готові вам допомогти. Зв'яжіться з нами і ми відповімо на всі ваші запитання, а також допоможемо підібрати оптимальне рішення під ваші завдання.
Компанія PUMPIS не тільки виробляє якісне паливороздавальне обладнання, а й пропонує вигідні умови для партнерів. Ми активно формуємо дилерську мережу та готові запропонувати індивідуальні умови для ваших завдань.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PUMPIS |
| Країна виробник | Україна |
| Додатковий сервіс | Установка, Сервісне обслуговування |
| Дозволені рідини | Дизель |
| Продуктивність | 80 літр/хв |
| Тиск на виході, Бар | 2 |
| Тип виробу | Заправна станція |
| Продуктивність, л/хв | 80 |
| Живлення, В | 220 |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Тип лічильника | Механічний |
| Похибка точності дозування | 1 % |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип виробу | Єврокуби |
| Живлення | 220 Вольт |
| Продуктивність, л/хв | 61-80 л/хв |
- Ціна: від 26 790 ₴

