
Насос для перекачки дизеля PUMPIS AC 220-80, 220 В, 80 л/хв
- Готово до відправки
9 062 ₴
Насос для перекачування дизельного пального PUMPIS AC 220-800
PUMPIS AC 220-80 - потужний насос для дизельного пального, що працює від мережі 220 В та забезпечує продуктивність до 80 літрів за хвилину. Це надійне рішення для міні заправок, сільського господарства, транспортних підприємств і приватних користувачів, яким потрібна висока швидкість заправки техніки або перекачки палива. Завдяки стабільній роботі та високій ефективності, насос підходить для інтенсивної експлуатації.
Ключові особливості та переваги:
-
Висока продуктивність. Пропускна здатність до 80 л/хв дозволяє оперативно заправляти спецтехніку та вантажівки.
-
Живлення від 220 В. Працює від стандартної мережі, забезпечуючи зручність та стабільність в експлуатації.
-
Фільтр грубого очищення. Захищає систему від потрапляння забруднень, продовжуючи термін служби як насоса, так і двигунів техніки.
-
Перепускний клапан. Забезпечує безпечну роботу насоса, запобігаючи перевантаженню при закритому роздавальному крані.
Додатково можна укомплектувати:
| Модель | PUMPIS 220-80 |
| Дозволена рідина | дизельне пальне |
| Живлення, Вольт | 220 |
| Продуктивність, л/хв | 80 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Струм, А | 2,8 |
| Оберти двигуна, об/хв | 1400 |
| Цикл безперервної роботи, хв | 30 |
| Тиск, Бар | 2 |
| Перепускний клапан | є |
| Висота сухого всмоктування, м | 3 |
| Робоча температура, °C | -20+50 |
| Впускний/випускний отвір | 1"х1" |
| Заборонена рідина | бензин, вода |
| Вага, кг | 10 |
| Виробник | PUMPIS |
| Країна виробника | Украина |
| Гарантія, міс | 24 |
Як зробити замовлення?
-
Оформіть заявку на сайті або зателефонуйте нам;
-
Наш менеджер уточнить усі деталі замовлення, проконсультує та допоможе з підбором товару за потреби;
-
Обираємо та погоджуємо зручну дату доставки й спосіб оплати.
Способи оплати:
-
Готівкою при отриманні товара
-
Онлайн-оплата на сайті
-
Безготівковий розрахунок*
-
Безготівковий розрахунок з ПДВ*
* Рахунок для оплати або актуальні реквізити надає менеджер.
Якщо у вас виникли питання щодо обладнання або оформлення замовлення, наші менеджери завжди готові вам допомогти. Зв'яжіться з нами і ми відповімо на всі ваші запитання, а також допоможемо підібрати оптимальне рішення під ваші завдання.
Компанія PUMPIS не тільки виробляє якісне паливороздавальне обладнання, а й пропонує вигідні умови для партнерів. Ми активно формуємо дилерську мережу та готові запропонувати індивідуальні умови для ваших завдань.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PUMPIS |
| Країна виробник | Україна |
| Дозволені рідини | Дизель |
| Продуктивність | 80 літр/хв |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Ступінь захисту IP | 55 |
| Вага | 13 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Вибухозахищене виконання | Ні |
| Максимальний час безперервної роботи | 30 хв |
| Шнур живлення | Так |
| Довжина шнура | 1.5 м |
| Основні | |
| Споживана потужність, Вт | 750 |
| Максимальний робочий тиск | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кнопка вмик./вимк. | Так |
| Вибухозахищене виготовлення | Ні |
| Тип виробу | Електронасоси |
| Тип рідини | Дизельне паливо |
| Живлення | 220 Вольт |
| Продуктивність, л/хв | 61-80 л/хв |
- Ціна: 9 062 ₴


