
Насос для перекачки дизеля PUMPIS 24-40, 24 В, 40 л/хв
- Готово до відправки
2 277 ₴
Насос для перекачування дизельного палива PUMPIS 24-40
PUMPIS 24-40 - це надійний насос для перекачування дизельного палива, що працює від 24 В. Завдяки компактним розмірам, високій продуктивності та простоті в експлуатації, він відмінно підходить для заправки сільськогосподарської, будівельної та іншої техніки в місцях, де немає доступу до мережі 220 В .
Самовсмоктувальний насос PUMPIS 24-40 забезпечує швидкість перекачування до 40 літрів на хвилину. Корпус виконаний із захистом IP55, що запобігає попаданню вологи та пилу. Вбудований перепускний клапан захищає насос та паливопровід від перевантажень при закритому роздавальному пістолеті.
Час безперервної роботи – до 30 хвилин при температурному діапазоні від –20 до +50°С.
Додатково можна укомплектувати:
| Модель | PUMPIS 24-40 |
| Дозволена рідина | дизельне пальне |
| Живлення, Вольт | 24 |
| Продуктивність, л/хв | 40 |
| Потужність, кВт | 0,15 |
| Струм, А | 6,3 |
| Оберти двигуна, об/хв | 3500 |
| Цикл безперервної роботи, хв | 30 |
| Тиск, Бар | 1,3 |
| Перепускний клапан | є |
| Висота сухого всмоктування, м | 2 |
| Робоча температура, °C | -20+50 |
| Впускний/випускний отвір | 3/4"х3/4" |
| Заборонена рідина | бензин, вода |
| Вага, кг | 4,5 |
| Виробник | PUMPIS |
| Країна виробника | Украина |
| Гарантія, міс | 24 |
Як зробити замовлення?
-
Оформіть заявку на сайті або зателефонуйте нам;
-
Наш менеджер уточнить усі деталі замовлення, проконсультує та допоможе з підбором товару за потреби;
-
Обираємо та погоджуємо зручну дату доставки й спосіб оплати.
Способи оплати:
-
Готівкою при отриманні товара
-
Онлайн-оплата на сайті
-
Безготівковий розрахунок*
-
Безготівковий розрахунок з ПДВ*
* Рахунок для оплати або актуальні реквізити надає менеджер.
Якщо у вас виникли питання щодо обладнання або оформлення замовлення, наші менеджери завжди готові вам допомогти. Зв'яжіться з нами і ми відповімо на всі ваші запитання, а також допоможемо підібрати оптимальне рішення під ваші завдання.
Компанія PUMPIS не тільки виробляє якісне паливороздавальне обладнання, а й пропонує вигідні умови для партнерів. Ми активно формуємо дилерську мережу та готові запропонувати індивідуальні умови для ваших завдань.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PUMPIS |
| Країна виробник | Україна |
| Дозволені рідини | Дизель |
| Продуктивність | 40 літр/хв |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Ступінь захисту IP | 55 |
| Вага | 4.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Напруга мережі | Двадцять чотири |
| Додаткові характеристики | |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Вибухозахищене виконання | Ні |
| Максимальний час безперервної роботи | 30 хв |
| Шнур живлення | Так |
| Довжина шнура | 1.5 м |
| Основні | |
| Споживана потужність, Вт | 150 |
| Максимальний робочий тиск | 1.3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кнопка вмик./вимк. | Так |
| Вибухозахищене виготовлення | Ні |
| Тип виробу | Електронасоси |
| Тип рідини | Дизельне паливо |
| Живлення | 24 Вольти |
| Продуктивність, л/хв | до 40 л/хв |
- Ціна: 2 277 ₴

