
Рукав маслобензостійкий для дизеля та масла, 25 мм х 35 мм (1 дюйм)
- Готово до відправки
330 ₴
Рукав маслобензостійкий для дизельного палива та масла (25 мм х 35 мм)
Маслобензостійкий рукав із внутрішнім діаметром 25 мм використовується найчастіше для комплектації заправних колонок.
Цей рукав ставиться на видачу і використовується з насосами для дизельного палива з продуктивністю до 120 л/хв.
Так само цей рукав для дизеля може ставитися на забірну частину заправного обладнання.
Маслобензостійкий рукав із внутрішнім діаметром 1 дюйм можемо обтиснути втулками і штуцерами під різьбу 3/4" і 1".
Сама опресовування безкоштовна, платите тільки за матеріал.
Як зробити замовлення?
-
Оформіть заявку на сайті або зателефонуйте нам;
-
Наш менеджер уточнить усі деталі замовлення, проконсультує та допоможе з підбором товару за потреби;
-
Обираємо та погоджуємо зручну дату доставки й спосіб оплати.
Способи оплати:
-
Готівкою при отриманні товара
-
Онлайн-оплата на сайті
-
Безготівковий розрахунок*
-
Безготівковий розрахунок з ПДВ*
* Рахунок для оплати або актуальні реквізити надає менеджер.
Якщо у вас виникли питання щодо обладнання або оформлення замовлення, наші менеджери завжди готові вам допомогти. Зв'яжіться з нами і ми відповімо на всі ваші запитання, а також допоможемо підібрати оптимальне рішення під ваші завдання.
Компанія PUMPIS не тільки виробляє якісне паливороздавальне обладнання, а й пропонує вигідні умови для партнерів. Ми активно формуємо дилерську мережу та готові запропонувати індивідуальні умови для ваших завдань.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PUMPIS |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 25 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип виробу | Шланг |
| Маслостійкий (оливостійкий) | Да |
| Пропускна здатність | до 120 л/хв |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Додатково | Втулки 3/4" і 1" |
| Тип виробу | Шланги |
- Ціна: 330 ₴



