
Заправна станція для перекачування сечовини PUMPIS MINI AdBlue 220-40, 220 В, 40 л/хв
- Готово до відправки
від 19 202 ₴
Заправна станція для сечовини PUMPIS MINI AdBlue 220-40 з автоматичним заправним пістолетом
Заправна колонка PUMPIS MINI AdBlue 220-40 розроблена для ефективної і швидкої заправки техніки розчином сечовини (AdBlue). Вона забезпечує продуктивність до 40 літрів на хвилину і працює від мережі 220 В, що робить її зручним і мобільним рішенням для перекачування та заправки AdBlue на різних об'єктах.
Комплектація та основні характеристики:
Насос PUMPIS AdBlue 220-40
Ротаційний самовсмоктувальний насос з продуктивністю 40 л/хв і перепускним клапаном забезпечує стабільну роботу та високу продуктивність при перекачуванні AdBlue, гарантуючи ефективну заправку техніки.
Металева пластина
Обладнання встановлюється на міцній металевій пластині з антикорозійним покриттям, що збільшує термін служби пристрою і полегшує монтаж.
Роздавальний рукав
Заправна колонка комплектується 4-метровим бензостійким шлангом, який можна подовжити до 10 метрів за запитом, що дозволяє працювати з рідиною на великій відстані.
Автоматичний заправний пістолет
У комплект входить автоматичний заправний пістолет з відсікачем, що забезпечує безпечну експлуатацію, запобігаючи переповненню і витоку рідини.
Комплектація PUMPIS MINI 220-40:
-
металева пластина PUMPIS;
-
PUMPIS AdBlue 220-40 - ротаційний лопатевий насос самовсмоктувального типу із вбудованим обвідним клапаном;
-
електропровід - 2 м;
-
роздавальний рукав - 4 м (на замовлення 6, 8, 10 м);
-
Автоматичний пістолет для AdBlue - автоматичний роздавальний кран з відсікачем;
-
посадка під роздавальний кран на металевій панелі;
Мобільна заправна станція цієї моделі поставляється без шланга для всмоктування, фільтру тонкого очищення для AdBlue та електронного лічильника K-24 AdBlue. Вони замовляються окремо.
Ми рекомендуємо використовувати фільтр очистки для поліпшення якості роботи та збільшення строку служби обладнання.
Заправна колонка PUMPIS MINI AdBlue 220-40 - це компактне та універсальне рішення для заправки і перекачування мочевини, ідеально підходить для тих, хто шукає зручну і мобільну систему з високою продуктивністю.
| Модель | PUMPIS MINI AdBlue 220-40 |
| Дозволена рідина | сечовина, AdBlue |
| Живлення, Вольт | 220 |
| Продуктивність, л/хв | 40 |
| Потужність, кВт | 0,4 |
| Струм, А | 2 |
| Оберти двигуна, об/хв | 3500 |
| Цикл безперервної роботи, хв | 20 |
| Тиск, Бар | 3,5 |
| Перепускний клапан | так |
| Висота сухого всмоктування, м | 3 |
| Робоча температура, °C | -20+50 |
| Впускний/випускний отвір | 1"х1" |
| Заборонена рідина | бензин, гас, дизельне пальне |
| Вага, кг | 6,5 |
| Виробник | PUMPIS |
| Країна виробника | Украина |
| Гарантія, міс | 24 |
Як зробити замовлення?
-
Оформіть заявку на сайті або зателефонуйте нам;
-
Наш менеджер уточнить усі деталі замовлення, проконсультує та допоможе з підбором товару за потреби;
-
Обираємо та погоджуємо зручну дату доставки й спосіб оплати.
Способи оплати:
-
Готівкою при отриманні товара
-
Онлайн-оплата на сайті
-
Безготівковий розрахунок*
-
Безготівковий розрахунок з ПДВ*
* Рахунок для оплати або актуальні реквізити надає менеджер.
Якщо у вас виникли питання щодо обладнання або оформлення замовлення, наші менеджери завжди готові вам допомогти. Зв'яжіться з нами і ми відповімо на всі ваші запитання, а також допоможемо підібрати оптимальне рішення під ваші завдання.
Компанія PUMPIS не тільки виробляє якісне паливороздавальне обладнання, а й пропонує вигідні умови для партнерів. Ми активно формуємо дилерську мережу та готові запропонувати індивідуальні умови для ваших завдань.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PUMPIS |
| Країна виробник | Україна |
| Додатковий сервіс | Установка, Сервісне обслуговування |
| Дозволені рідини | AdBlue |
| Гарантійний термін | 24 |
| Вага | 6.5 |
| Продуктивність | 40 літр/хв |
| Мінімальна температура довкілля | -20 град. |
| Максимальна температура довкілля | 50 град. |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип виробу | Заправна станція |
| Живлення, В | 220 |
| Призначення | Для сечовини |
| Проточність, л/хв | 40 |
| Тип виробу | Паливороздавальні колонки |
| Тип рідини | AdBlue |
| Тип паливороздавальної колонки | Мобільні колонки |
| Живлення | 220 Вольт |
| Продуктивність, л/хв | до 40 л/хв |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Споживана потужність | 400 Вт |
- Ціна: від 19 202 ₴



